Loading…

Rekomendacje

Konferencję Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku wspominam bardzo miło. Zapewne za sprawą organizatorek, które stworzyły to wydarzenie. Można wszystko dopiąć na ostatni guzik ale jeśli brakuje uśmiechu, ciepłej atmosfery, to wydarzenie nie będzie dobrze wspominane. A to jest bo właśnie tej sympatii nie zabrakło. Podczas wydarzenia można było spotkać wielu ciekawych ludzi. Nie tylko wśród prelegentów ale też wśród uczestników. A spotykać wartościowych ludzi to duże szczęście i ogromne bogactwo.

justyna krawczyk

Justyna Krawczyk

Style coach

Pomimo stosunkowo krótkiej historii, Konferencja „Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku” zapracowała sobie na swoją uznaną markę na polskim rynku. Organizatorzy w niezwykle świadomy sposób dobierają prelegentów, dzięki czemu jest to najlepsza okazja do dyskusji na temat rozwoju i nowych wyzwań jakie czekają w dziedzinach coaching, trenerstwa i doradztwa. Szereg prelekcji, wykładów i sesji szkoleniowych prowadzonych w inspirującej atmosferze sprawia, że jest to wydarzenie, które na stałe powinno zagościć w kalendarzach osób szczerze zainteresowanych rozwojem.

michalroge

Michał Roge

Specjalista ds. marketingu i social media

Z punktu widzenia osoby będącej od I edycji Konferencji członkiem Komitetu Naukowego mogę stwierdzić, że coroczne spotkania na trwałe wpisały się w kalendarz najważniejszych wydarzeń rozwojowych w Polsce. Pierwsza Konferencja miała miejsce w maju 2014 roku w Lublinie i przebiegała pod hasłem „Między nauką a praktyką”. Po dwóch dniach wypełnionych inspirującymi wykładami, warsztatami i dyskusjami, uczestnicy żegnali się słowami: „Do zobaczenia za rok!”. Zamiar ten udało się zrealizować – w maju 2015 roku w Łodzi odbyło się kolejne dwudniowe spotkanie, zogniskowane tym razem na zagadnieniach budowania własnej marki na rynku. W tym roku ponownie gościć będziemy w Lublinie, a nasza uwaga koncentrować się będzie wokół wyzwań związanych z przedsiębiorczością. „Przedsiębiorczość z pasją” to zagadnienie bliskie wszystkim, którzy zajmują się wspieraniem rozwoju osobistego i zawodowego jednostek i zespołów.

Już z tego krótkiego zestawienia tematów widać jak ważna i aktualna problematyka podejmowana jest na kolejnych spotkaniach. Wysoki poziom merytoryczny, perfekcyjna organizacja, znakomici prelegenci, żywo reagująca publiczność powodują, iż jest to jedno z tych wydarzeń, w których po prostu trzeba wziąć udział.

sidor-rzadkowska

Małgorzata Sidor-Rządkowska

Trener, konsultant, wykładowca na studiach MBA

Konferencja Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku to cenne wydarzenie pokazujące różne aspekty tych profesji. Każdorazowo konferencja jest poświęcona określonemu tematowi, dzięki czemu pozwala uczestnikom zyskać szeroki pogląd na  zagadnienie, poznać różne perspektywy, doświadczenia, niestandardowe zastosowania, efekty przewidywalne i możliwe pułapki… Organizatorzy dbają o zaproszenie do współpracy przy tworzeniu merytorycznej zawartości konferencji wykładowców, trenerów, fachowców – praktyków w przedstawianym zagadnieniu, którzy z pasją dzielą się swoim doświadczeniem, przywołują wyniki badań naukowych, wciągają uczestników w interaktywne formy poznawania przedstawianych zagadnień. Dodatkową wartością są warsztaty ćwiczebne dla uczestników, którzy dzięki temu mogą w praktyce poznać omawiane zagadnienia. Konferencja jest kierowana do wszystkich osób, które zastanawiają się nad wyborem swojej drogi zawodowej lub jej uatrakcyjnienia przez poznanie ścieżki prowadzącej do  opanowania nowych umiejętności.  Skorzystają z niej także osoby pełniące role życiowe, w których omawiane na konferencji zawody mogą być niezwykle przydatne. Również osoby uprawiające wymienione zawody poznają głębiej podobieństwa i różnice między nimi oraz trendy rozwojowe,  rodzące się nowe możliwości i ciekawe zastosowania. Konferencja odbywa się na terenie uczelni, co sprzyja łączeniu nauki z biznesem i edukacją pozaformalną w atmosferze swobody i naturalności.

P10202W

Monika Zubrzycka-Nowak

Coach, trener, superwizor coachingu

Połączenie teorii i praktyki w najlepszym wydaniu. Doświadczeni prelegenci, inspirujące prezentacje, przestrzeń do wymiany poglądów i nawiązywania relacji. Jako zeszłoroczna i tegoroczna uczestniczka – wyjątkowo polecam! ,

Agata Matuszewska - zdjęcie

Agata Matuszewska

Psycholog, trener